معرفی برند کلینیک (Clinique) آمریکا

معرفی این برند

کلینیک یک کمپانی لوازم آرایشی و بهداشتی در کشور آمریکاست. این برند در زمینه تولید و توزیع عطر و لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست فعالیت چشمگیری دارد. کلینیک (Clinique)، همچنان طیف وسیعی از رنگ‌ها و بافت‌ها را مخصوصا در حوزه زیرسازهای پوستی در اختیار شما قرار می‌دهد.

معرفی برند کلینیک (Clinique) آمریکا

کلینیک با فرمولاسیون پیچیده و بسیار مناسب به کار گرفته شده در ساخت و تولید محصولاتش باعث شده تا این برند معتبر آرایشی برای هر نوع پوستی و تقریباً تمامی تُن‌های رنگی، پیشنهادی داشته باشد.

معرفی برند کلینیک (Clinique) آمریکا

داستان تاسیس این برند

در سال ۱۹۶۷، کارول فیلیپس (Carol Phillips) سردبیر مجله Vogue آمریکایی مصاحبه‌ی خودش با نورمن اورنتریش (Norman Orentreich) که یک متخصص پوست و زیبایی در ایالات متحده آمریکا بود رو تحت عنوان ” آیا می‌توان یک پوست عالی برای خود ساخت؟ ” منتشر کرد و در مورد اهمیت روال مراقبت از پوست بحث کرد.

معرفی برند کلینیک (Clinique) آمریکا

Evelyn Lauder، عروس خانواده اِستی لادر Estée Lauder، شرکت بزرگ لوازم ‌آرایشی بهداشتی آمریکایی، مقاله را خواند و از کارول فیلیپس و اورنتریش درخواست کرد تا برای کمک به تولید خط تولید جدید و محصولات مراقبت از پوست در کارخانه استی لادر استخدام شوند. به این ترتیب در آوریل ۱۹۶۸، اولین محصول مراقبت از پوست سه کاره که شامل تمیز کننده روزانه، لایه بردار و مرطوب کننده بود با برند کلینیک (Clinique) به عنوان سومین مارک پس از Estée Lauder و Aramis از گروه Lauder متولد شد و یک سال بعد اولین فروشگاه خود را در انگلیس افتتاح کرد.

معرفی برند کلینیک (Clinique) آمریکا

همچنین کلینیک در سال ۱۹۷۶، اولین برندی بود که انواع مختلف پوست‌های مردانه و نیازهای مختلف مراقبت از پوست آقایان را هم به رسمیت شناخت و خط تولید محصولات مراقبت پوستی مخصوص آن‌ها رو راه اندازی کرد.

معرفی برند کلینیک (Clinique) آمریکا

دفتر مرکزی کلینیک در شهر نیویورک ایالات متحده آمریکا قرار دارد و محصولات آن جزو اولین محصولاتی هستند که توسط متخصصان پوستی ساخته می‌شوند، نسبت به آلرژی تست شده هستند و مجموعه ای کامل از محصولات بدون عطر، جدیدترین و بهترین مرطوب کننده‌ها و سرم‌ها و همچنین چندین نوع کرم ضد آفتاب بسیار عالی را روانه بازار کند.

کلینیک از ده سال پیش تا کنون در رده سومین برند مجبوب جهان قرار دارد!

برای خرید محصولات کلینیک (Clinique) اینجا کلیک کنید.

 

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مشاوره پوستی رایگان

    منو اصلی