درباره ما

 

به دونلی خوش آمدید.

ما در دورانی زندگی می کنیم که توسعه اینترنت سرعت هیجان انگیزی به خود گرفته ، در همین راستا الگوهای زندگی اعم از خرید و فروش کالا، ارائه خدمات، تفریحات و … دستخوش دگرگونی های بزرگ و غیرقابل باوری است.

 

سرعت زندگی و بهای اوقات فراغت بالا رفته ، الگوهای قدیمی  و ناکارآمد زندگی منسوخ شده، از این سو وقت به ارزش بی نهایت و واقعی خودش رسیده است. زندگی هوشمندانه تر و با کیفیت بالا، نمود اولویت های سالم تر (مانند: بودن در کنار خانواده، ورزش، مسافرت، استراحت مفید، مطالعه، طبیعت گردی و… ) و همچنین انجام امور ضروری و مهم تر، هزینه های رفت و آمد برای خرید ها و… بیش از پیش مورد توجه و اهمیت قرار گرفته است.

 

امروزه کمتر کسی را می بینید که کالایی هرچند ارزان قیمت را بدون تحقیقات در بستر اینترنت بخرد. مزایای خرید اینترنتی روزانه هزاران نفر را به این گونه روش خرید متمایل می­ کند و به مرور زمان این نوع روش خرید جزیی از زندگی مدرن شده است .

انتخاب و خرید کالا به صورت آنلاین و در فروشگاه اینترنتی؛ موجب افزایش هوشمندی، آگاهی و سطح توقعات کاربران و در نتیجه بهبود کیفیت ارائه خدمات به شما می شود.

مدیر دونلی با داشتن ۱۵ سال سابقه در زمینه IT، نرم افزار و سخت افزار  همچنین عشق و علاقه ویژه به این شاخه مهم تکنولوژی و پویایی نهایت ناپذیرش، بر آن شده است با تاسیس دونلی نقشی شایسته در این شاخه ایفا کرده و وسیله ای حتی کوچک برای پویایی و گردش اطلاعات خود، تیم دونلی و عزیزانی که به جمع ما به عنوان خریدار، همکار پیوسته اند و دیگر کاربران دونلی در دنیای زیبا و پرهیجان وبی نهایت IT، باشد.

ایشان تمام تلاش خود را در جهت جذب نیروهای مشتاق و  متخصص و جوان کرده است و برآن است قدمی متفاوت و سودمند برای صنعت کشور و کارآفرینی بردارد .

دونلی در وهله اول کالاهای دیجیتال اعم از پاوربانک ها ،هدست و هندزفری، اسپیکر، شارژرها، مبدل ها و غیره ارائه می دهد و با یاری خداوند قدم های بعدی در آینده بسیار نزدیک .

و در پایان تلاش شده است که فروشگاهی درخور شما بسازیم و مجموعه دونلی قصد دارد برای بهبود کیفیت زندگی و همچنین ساختن یک تجربه خرید آنلاین متفاوت، شما را یاری کند.

 

ما دونلی را بن مایه و آوردگاهی ساخته ایم برای امید و خواستن. برای خریدی امن و راحت و دانشکده ای از آنچه شما نیاز دارید در مورد هر کالا و خدماتی بدانید. اولویت ما فراهم آوردن شرایط محتوایی و نرم افزاری ایده آل برای خرید راحت شماست.

 

و به همین منظور با در اختیار گذاشتن اخبار های به روز حوزه های فنی و تخصصی قصد تولید محتوای مفید و ارزش گذاشتن به مقام مشتری و همچنین افزایش سطح اطلاعات و به دنبال آن مشتری مداری و جلب اعتماد و رضایت کاربران فروشگاه خود هستیم.

منو اصلی